Що робити, якщо GTA 5 не завантажиться або продовжує збій | PS4

Однією з поширених проблем GTA 5 протягом багатьох років є збій гри. На основі звітів та літератури з цього питання немає жодної причини, чому це відбувається. У цій статті ми розглядаємо найпоширеніші причини цієї проблеми та способи її усунення.

Причини, чому GTA 5 продовжує збій на вашому PS4

Є 4 причини, чому ваша гра GTA 5 продовжує збій. Давайте обговоримо кожен із цих факторів нижче.

Випадкова помилка гри GTA 5.

З часу свого дебюту розробники GTA 5 вже випустили численні виправлення для відомих помилок. Це триває дотепер, навіть через кілька років після виходу цієї гри. Ігрові збої трапляються час від часу, і, на щастя, більшість з них незначні. Якщо у вашій грі GTA 5 нечасто виникають збої без шаблону, можливо, ваша консоль зіткнулася з випадковою помилкою. Спробуйте перезавантажити його, щоб перевірити, чи це вирішить проблему.

Глюк прошивки PS4.

В інший час проблема може полягати в самій консолі або через проблему програмного забезпечення, або з її обладнанням. Зазвичай немає прямого способу дізнатись, що є справжньою причиною проблеми, тому вам доведеться виконати ряд кроків з усунення несправностей, щоб усунути якомога більше факторів.

Поганий ігровий диск.

Забруднений, подряпаний або потрісканий ігровий диск може спричинити припинення завантаження чи читання гри оптичного приводу вашого PS4. Якщо PS4 перестає читати диск, зазвичай на екрані з’являється помилка, хоча іноді деякі ігри можуть просто вийти з ладу.

Якщо у вас є дискова версія GTA 5, подбайте про свій ігровий диск, очистивши його поверхню, перш ніж вставляти на консоль.

Понаднормово на ігрових дисках можуть з’явитися подряпини на поверхні, що може призвести до проблем з читанням. Якщо на диску занадто багато подряпин, і GTA 5 через це продовжує збиватися, можливо, вам доведеться або придбати новий диск, або придбати цифрову версію.

Найгірше, що може статися на ігровому диску - це тріщини. Тріщини зазвичай розвиваються в середині диска, якщо ви не обережні з ним. Оскільки тріщини поступово наростають зсередини, ваша консоль може просто перестати читати гру повністю.

Консоль перегрівається.

Рідше причиною того, що деякі ігри виходять з ладу, є відсутність вентиляції. Ваш PS4 може перезапуститися, якщо внутрішня температура стане занадто високою. Уникайте розміщення PS4 у місцях, де він піддається прямому нагріванню. Крім того, ви хочете, щоб повітря могло вільно циркулювати навколо вашого PS4.

Як виправити проблему з аварією GTA 5 на PS4

Є кілька хитрощів, які ви можете спробувати, якщо ваша гра GTA 5 зазнає краху на вас.

 1. Перезавантажте ваш PS4.

  Спочатку потрібно перезапустити систему. За допомогою цього простого рішення виправлено деякі незначні помилки та проблеми.

  Перезавантажте консоль, зробивши це спочатку на контролері. Крім того, ви можете спробувати натиснути і утримувати кнопку живлення спереду, щоб перезапустити систему. 

  Якщо він не реагує, від'єднайте його від розетки або розетки та зачекайте приблизно 1 хвилину, перш ніж знову вмикати.

 2. Перевірте диск на бруд, подряпини та тріщини.

  Якщо у вас GTA 5 на диску, спробуйте протерти його чистою тканиною з мікрофібри, щоб видалити відбитки пальців або пил. Правильний спосіб зробити це, витираючи з внутрішньої сторони диска, що виходить назовні. 

  Якщо на вашому диску багато подряпин, це може бути причиною того, що PS4 відчуває проблеми із завантаженням гри або збої в середині гри. Як і тріщини, глибокі подряпини є постійними і не підлягають виправленню. Якщо гра взагалі не завантажується навіть після очищення диска, можливо, у вас PS4 не читає проблеми з диском.

 3. Оновлення ігор та прошивки.

  Можливим рішенням деяких проблем із збоями ігор є оновлення ігор та прошивки PS4. За замовчуванням ваш PS4 повинен повідомити вас про необхідність оновлення GTA 5, якщо він підключений до Інтернету. Те саме має бути справедливим, якщо потрібно оновити прошивку PS4.

  Якщо ви хочете використовувати консоль лише в автономному режимі, ви можете розглянути оновлення для форуму для PS4.

 4. Переконайтесь, що PS4 добре провітрюється.

  Перегрів може спричинити випадковий збій PS4. Переконайтеся, що ваш PS4 розміщений у прохолодному місці з великою вентиляцією. 

  Якщо ви помітили, що консоль занадто нагрілася і спричиняє збій системи, вимкніть її приблизно на 1 годину, перш ніж використовувати знову. 

  Якщо перегрів трапляється часто, навіть коли він добре провітрюється, виною може бути погане обладнання. Вам слід зв’язатися з компанією Sony для ремонту консолі.

Пропоновані показники:

 • Як виправити проблему зі збоями Civ 6 (Civilization 6) на комутаторі Nintendo
 • Як виправити багатокористувацьку гру Borderlands 3 не підключиться | Xbox One
 • Як виправити проблему збоїв у Battlefield 5 на Xbox One
 • Як виправити не працює трекпад контролера PS4 (тачпад)

Отримайте допомогу від нас.

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.